KUNSTITERAAPIAHÕNGULISED PÜHAPÄEVAÕHTUD TÄISKASVANUTELE

27. veebruarust alustab pikem kursus, kus kunstiteraapilisi tehnikaid, võtteid ja mõtteid kasutades paneme käed käima ning energia liikuma. 
Läbi liikumise, meeltetöö, käelise ja kunstilise tegevuse keskendume kontaktile iseendaga. Vaatame värske pilguga enda sisse ja ennast kõrvalt, võtame aega iseenda ja hetke märkamisele. 

Tegutseda saab nii iseseisvalt, kui ka grupiga. 
Varasem kogemus või kunstioskused ei ole olulised.

Mida me teeme?

Põhiliselt kasutame-katsetame erinevaid kunstivahendeid ja
-materjale. Kätte saab haarata nii pliiatsi kui pintsli, kindlasti ka savi ja pastellid. Teeme läbi kunstiteraapilisi harjutusi, läbi mille saame vaadata ennast ja maailma värskema pilguga. Muidugi ka arutleme, peegeldame, saame ja anname toetust… 

Miks?

Sest see on lihtsalt tore. See on aeg iseendale. See on võimalus vaadata ennast kõrvalt ja seest, üle ja läbi - saada endaga kontakti. Olla enda vastu aus, sest kunstitöö on selleks hea materjal, tööriist, abiline.

Kes?

Kuni 6 huvilist suletud grupis. Võib olla, et kõik korrad kõik osalejad kohale ei jõua, aga 7 korda võiksid enda jaoks vähemalt võtta, et osa saada ja ise panustada grupitöösse. Kursus toimub, kui on vähemalt 5 osalejat.
Vajalik on eelnev registreerumine.

Kus?

Haldjapere Stuudio, Kastani 38.

Millal? 

8 kohtumist: 27/2; 6/3; 13/3; 20/3; 27/3; 3/4; 10/4; 17/4   KL 18-20

Covid-piirangud ja maskikohustus?
Siseruumis on maskikandmise kohustus .

Tasu.

25 EUR/kord, 175 EUR kursuse eest korraga tasudes. Tasuda saab soovi korral kolmes osas (25+75+75). Koha grupis kindlustab ettemaks (25 EUR) peale registreerumist ja vastava kinnituse ning arve saamist. 
Kui soovid arvet ettevõttele, anna sellest meili teel teada. 

Lisainfo: mariliis.tahepold@gmail.com