Oktoobrist alustan sügiskursusega, kus kunstiteraapilisi tehnikaid, võtteid ja mõtteid kasutades paneme käed käima ning energia liikuma. Seekordse kursuse harjutused ja tegevused keskenduvad eelkõige kehale ja meeltele.

Läbi liikumise, käelise ja kunstilise tegevuse vaatame värske pilguga enda sisse ja ennast kõrvalt, keskendudes kontaktile iseendaga ja hetke märkamisele. Kätte saab haarata nii pliiatsi kui pintsli, kindlasti ka savi ja pastellid.
Tegutseda saab nii iseseisvalt, kui ka grupiga.
Varasem kogemus või kunstioskused ei ole olulised.

Kohtume kaheksal järjestikusel pühapäeval alates 3. oktoober.

Mida me teeme?

Põhiliselt kasutame-katsetame erinevaid kunstivahendeid ja -materjale, läbime kunstiteraapilisi harjutusi, läbi mille saame vaadata ennast ja maailma värskema pilguga. Muidugi ka arutleme, peegeldame, saame ja anname toetust…

Miks?

Sest see on lihtsalt tore. See on aeg iseendale. See on võimalus vaadata ennast kõrvalt ja seest, üle ja läbi - saada endaga kontakti. Olla enda vastu aus, sest kunstitöö on selleks hea materjal, tööriist, abiline.

Kes?

Kuni 8 huvilist suletud grupis. Võib olla, et kõik korrad kõik osalejad kohale ei jõua, aga 7 korda võiksid enda jaoks vähemalt võtta, et osa saada ja ise panustada grupitöösse.
Kursus toimub, kui on vähemalt 5 osalejat.
Vajalik on eelnev registreerumine.

Kus?
Haldjapere Stuudio, Kastani 38.

Millal?

3; 10; 17; 24; 31/10; 7; 14; 21/11
kl 18-20.

Tasu: 20 EUR/kord, 140 EUR/kursus.
Lisainfo: mariliis.tahepold@gmail.com