Alustavast sügiskursusest

Oktoobrist alustan taas sügiskursusega, kus kunstiteraapilisi tehnikaid, võtteid ja mõtteid kasutades paneme käed ja keha käima ning energia liikuma. Seekordse kursuse harjutuse ja tegevuse keskenduvad eelkõige kehale ja meeltele.
Et mu enda selle aasta üks eesmärke on olnud "kolida" peast rohkem kehasse, siis on ka kursus sellest inspireeritud.
Läbi liikumise, käelise ja kunstilise tegevuse vaatame enda sisse ja ennast kõrvalt, keskendudes hetke, iseenda ja oma vajaduste märkamisele.  Üks kursuse eesmärke on otsida ja luua kontakti iseendaga, kuidas olla iseendaga paremas suhtes. Kunstitöö annab hea võimaluse teemadele vaadata värske pilguga, astuda korraks kõrvale ja vaadata asju eemalt.
Kehaline kogemus omakorda aitab tulla mõttetasandilt meelte ja keha tasandile, mis annab võimaluse luua iseendaga parem kontakt, kogeda, tunnetada, vaadata asju uue nurga alt.

Sel korral ei ole kohtumised üles ehitatud teemade järgi, vaid harjutuste ja tehnikate põhiselt. Teemad on kõigil endal kaasas ja vastavalt oma vajadustele ja harjutuse võimalustele, saab igaüks enda teemadega tegeleda. Kui teemat ka pole, siis on võimalik lihtsalt ennast jälgida ja märgata, mis kehas toimub ning millised teemad nö üles kerkivad. Nagu ikka on kursuse juures üheks töövahendiks ka isiklik protsessipäevik, mis aitab oma teemasid enda jaoks põhjalikumalt läbi töötada.

Osalejatel on soovitav selga panna mugavad riided, mille puhul pole vaja  liigselt muretseda, kui need veidi määrduvad. Samuti on hea, kui riided on mugavad ja võimaldavad liikuda, olla püsti, kükkis, istuli, tegutseda põrandal või seina peal.

Kohtumised toimuvad Haldjapere Stuudios kaheksal järjestikusel pühapäeval: 3; 10; 17; 24; 31/10; 7; 14; 21/11 kl 18-20.

Kohapeal on kindlasti kõik vahendid ja materjalid, kannudeviisi teed ja mõnusaid kunstitehnikaid ja harjutusi. Varasem kogemus ei ole oluline.

Kui Sul tekkis huvi kampa lüüa, siis registreeru siin: https://mariliistahepold.ee/hetkel-toimumas/registreeru.

Kohtumisteni!
ML
Eelmine
Sügiskursus
Järgmine
KKK ja tagasiside ehk natuke veel sügiskursusest

Kommentaarid

  • Diana  •  19. september 2021
    Tere, kas vaktsineerimata inimesed saavad ka osaleda. Nõus kandma maski v visiiri vajadusel. Ja loomulikult ei tule köha, nohu vm tervisehäirega.
    Tänuga, Diana

Lisa kommentaar

Email again: