Kunstiteraapiahõngulised esmaspäevaõhtud

Lihtsalt toreduse pärast on mul soov ja tahtmine teha üks kunstiteraapia minikursus täiskasvanutele, kus loovteraapilisi tehnikaid, võtteid ja mõtteid kasutades paneme käed käima ning energia liikuma. Seekordse kursuse sisu ja tegevused keskenduvad eelkõige loovusele. Loovuse avaldumise toetamisele, loovuse ärgitamisele, inspiratsioonile, uutele ideedele mõtetele. 

Läbi liikumise, käelise ja kunstilise tegevuse teeme ruumi iseendaga kohtumisteks. Keskendume oma tugevuste ja ressursside leidmisele, hetke märkamisele, värske pilguga elule vaatamisele. Kätte saab haarata nii pliiatsi kui pintsli, kindlasti ka savi ja pastellid. Tegutseda saab nii iseseisvalt, kui ka grupiga. Saab ka kirjutada ja rääkida. Varasem kogemus või kunstioskused ei ole olulised.

Eelistan toimetada suletud grupi meetodil ehk et hea on, kui arvestad registreerudes, et grupp saab  enamus kohtumistel Sinuga arvestada ja vastupidi. Sedasi on mõnus ja turvaline. 

Kohtume viiel esmaspäeval üle nädala alates 22. aprill.

Kellele: täiskasvanutele, kes soovivad kogeda kunstiteraapiat suletud grupis. Grupi suurus: kuni 6 inimest.
Läbiviija
:   Mariliis Tähepõld (kutseline loovterapeut).
Kohtume viiel esmaspäeval: 22. aprill, 6. ja 20. mai; 3. ja 17. juuni kl 18.30-20:30. 
Tasu: 35 EUR in/kord korrakaupa tasudes. 150 EUR kõigi kordade eest korraga tasudes. Kunstimaterjalid ja vahendid on hinna sees. Samuti tee ja vesi.
Kus: Kohtumised toimuvad Haldjapere Stuudios, Kastani 38, Tartu.
Vajalik on eelnev registreerumine 20. aprilliks alloleva vormi kaudu.
Kontakt: mariliis.tahepold@gmail.com

Email again: