Uus minikursus

Ma ei tea, kuidas Sinul tunne on, aga minul on tunne, et teeks õige ühe restardi. Sellele aastale näiteks. Kehale. Meelele. Ajule. Iseendale. Millele iganes Sulle tundub, et uut käimatõmbamist on vaja.

Selleks kuulutan välja minikursuse, kus kunstiteraapilisi tehnikaid, võtteid ja mõtteid kasutades paneme käed käima ning energia liikuma. Seekordse kursuse harjutuse ja tegevuse keskenduvad eelkõige kehale ja meeltele.

Läbi liikumise, käelise ja kunstilise tegevuse vaatame enda sisse ja ennast kõrvalt, keskendudes oma tugevuste ja ressursside leidmisele, hetke märkamisele, värske pilgu tekitamisele. Kätte saab haarata nii pliiatsi kui pintsli, kindlasti ka savi ja pastellid.
Tegutseda saab nii iseseisvalt, kui ka grupiga. Varasem kogemus või kunstioskused ei ole olulised.

Kohtume neljal järjestikusel nädalal alates 31. mai.

Mida me teeme?

Põhiliselt kasutame-katsetame erinevaid kunstivahendeid ja -materjale, läbime kunstiteraapilisi harjutusi, läbi mille saame vaadata ennast ja maailma värskema pilguga. Muidugi ka arutleme, peegeldame, saame ja anname toetust…

Miks?

Sest see on lihtsalt tore. See on aeg iseendale. See on võimalus vaadata ennast kõrvalt ja seest, üle ja läbi - saada endaga kontakti. Olla enda vastu aus, sest kunstitöö on selleks hea materjal, tööriist, abiline.

Kes?
Kuni 6 huvilist suletud grupis. Võib olla, et kõik korrad kõik osalejad kohale ei jõua, aga 3 korda võiksid enda jaoks vähemalt võtta, et osa saada ja ise panustada grupitöösse. Kursus toimub, kui on vähemalt 5 osalejat.
Vajalik on eelnev registreerumine.

Kus?
Haldjapere Stuudio, Kastani 38.

Millal? Suvise kursuse kokkusaamised toimuvad esmaspäeviti (v.a. 1 x).
Kolmel esmaspäeval ja ühel pühapäeval kl 18-20.
Täpsemalt 31. mail, 7.,14. ning 20. juunil.
Tasu: 20 EUR/kord. 75 EUR/4 korda.
Lisainfo: mariliis.tahepold@gmail.comEelmine
Kunstiteraapia - miks see mulle meeldib?
Järgmine
Alustavast minikursusest

Kommentaarid

  • Ulvi Väli  •  30. mai 2021
    Soovin osaleda täna 31.05 algaval minikursusel.

Lisa kommentaar

Email again: